Dziękujemy! Wszystko poszło gładko.

Gratulujemy Ci podjęcia tej decyzji! Miło nam powitać Cię w tej podróży.

Rozpoczynamy ten kurs online w dniu 14.09.2020.!

Przeczytaj uważnie tę stronę i postępuj zgodnie z instrukcjami. Tutaj masz wszystkie informacje potrzebne do przystąpienia do tego programu online!
Otrzymasz wiadomość e-mail z danymi logowania, a także wszystkimi innymi informacjami dotyczącymi kursu, aby jak najszybciej rozpocząć pracę.

Oto, jak łatwo jest rozpocząć kurs:

OBEJRZYJ WIDEO!

Obejrzyj wideo powyżej. Tutaj wyjaśniamy krok po kroku, jak uzyskać dostęp do kursu.

ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się tutaj, używając swoich danych logowania! Informacje otrzymałeś w osobnym e-mailu

CIESZ SIĘ

Teraz możesz czekać z niecierpliwością na swój kurs, nowych znajomych i wiele fajnych bonusów.

Czy minęły 2 godziny, a nadal nie otrzymałeś e-maila?

Sprawdź folder ze spamem. Jeśli korzystasz z Gmaila, sprawdź też folder „Promocje” lub „Wszystkie e-maile”. Aby uzyskać najlepszą wydajność, zapisz nasz adres e-mail (poland@younity.one) w swoich kontaktach, aby mieć pewność, że będziesz widzieć nasze wiadomości.

Czy nadal nie ma śladu naszego e-maila, nawet po sprawdzeniu folderów ze spamem i promocjami?

Jeśli po ponad dwóch godzinach nie otrzymałeś od nas niczego w swojej skrzynce odbiorczej, napisz do nas na adres poland@younity.one

Najczęściej zadawane pytania – FAQs

1. Co obejmuje program?

Ten 5-etapowy program rozpoczyna się 14.09.2020 r. W tym programie Bruce Lipton poprowadzi Cię krok po kroku przez proces przeprogramowywania Twojego umysłu i podświadomości, aby stać się twórcą swojej biologii. Program zawiera ponad 8,5 godziny materiału oraz dodatkowe filmy.

2. W jakim języku jest materiał?

Wszystkie filmy są w języku polskim z polskim lektorem lub w języku angielski z polskimi napisami. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do całej mądrości, nie martwiąc się o barierę językową.

3. W jakim czasie odbywa się program?

W poniedziałek 14.09.2020 r. rozpoczniemy rozdział pierwszy. Odtąd co tydzień publikowany jest jeden rozdział.

4. Czy mogę oglądać filmy, kiedy tylko zechcę?

Tak, możesz uzyskać dostęp do materiału, kiedy tylko chcesz, pracować nad nim we własnym tempie i wracać do niego tak często, jak chcesz.

5. Czy materiał jest dostępny na zawsze?

Tak, lekcje są dostępne na stałe od momentu ich opublikowania. Możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie, pracować nad nimi we własnym tempie i powtarzać kurs tak często, jak chcesz.

6. Zapłaciłem przelewem - co teraz?

Po dokonaniu transakcji w systemie i wysłaniu potwierdzenia do Elopage otrzymasz wiadomość e-mail z danymi logowania. Uwzględnienie płatności między bankami może zająć do trzech dni roboczych.