WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ,
MASZ JUŻ W SOBIE…

 

YOUNITY POLAND – Kim jesteśmy?

Naszą misją jest dostarczenie Tobie i milionom innych osób takich jak Ty narzędzi i technik, które pozwolą Ci zrealizować Twój wewnętrzny potencjał. Jesteśmy przekonani, że jesteś twórcą. I tylko Ty możesz opanować sztukę prawdziwego wewnętrznego kultywowania. Masz nieskończony potencjał, by być szczęśliwym, zdrowym i bogatym. Potencjał, który tylko czeka, abyś go odblokował. Kluczem do tego jest odpowiednia wiedza i codzienna praktyka! Zobowiązaliśmy się do poszukiwania najlepszych nauczycieli, mentorów, technik i metod na całym świecie i dostarczania ich bezpośrednio do Twojego domu! Korzystamy z całej naszej wiedzy, doświadczeń, pomysłów – wkładamy nasze serca i dusze w stworzenie tego wydarzenia online, aby zapewnić Tobie niezapomniane wrażenia. Możesz cieszyć się na ten nowy i niezwykły program oraz na swoją własną podróż do flow! Jesteś ciekawy?

Dołącz teraz! Nie możemy się doczekać kiedy się zobaczymy!

Wszystkiego najlepszego

Michael Pettke

Pablo Sütterlin

YOUNITY INTERNATIONAL– KIM JESTEŚMY?

To, co zaczęło się od wizji w medytacji, stało się pierwszą internetową platformą rozwoju osobistego i duchowego w Europie.

Nigdy nie myśleliśmy, że ten pomysł poruszy tysiące ludzkich serc. Dlatego też w ciągu ostatnich trzech lat rozwinęliśmy się niewiarygodnie. Coraz więcej ludzi prosiło nas o rozszerzenie i przekazanie tego przesłania do innych krajów. I właśnie dlatego tu jesteśmy – chcemy oświecić jak najwięcej serc wiedzą od przełomowych myślicieli, pionierów i geniuszy. 

Z serca Europy – Szwajcarii – dostarczamy naszym klientom tylko najwyższej jakości produkty, zapewniając Ci doświadczenie nauki, którego nigdy wcześniej nie miałeś – i co najważniejsze – wiedzę, którą możesz bezpośrednio zastosować w swoim codziennym życiu, dzięki czemu możesz zacząć dostrzegać pozytywne zmiany!

TO SĄ MENTORZY, KTÓRYCH MOŻNA ZNALEŹĆ NA NASZYCH KURSACH

NASZE WYDARZENIA

Deepak Chopra

Była to niesamowita impreza, niezwykle dobrze zorganizowana i bardzo dobrze wypromowana. Mieliśmy wspaniałe doświadczenie dla wszystkich. Zdecydowanie polecam, aby jeśli chcesz zrobić wydarzenie w Bazylei, skontaktuj się z Younity. Jest to niezwykła grupa ludzi wykonująca niesamowitą pracę.

Neale Donald Walsch

Prowadziłem prezentacje na całym świecie, ale nigdzie jak dotąd nie brałem udział w wydarzeniu, które zostałoby stworzone i zaprezentowane w tak doskonały sposób, z dbałością o każdy szczegół, doprowadzając wszystko do perfekcji i sprawiając, że wszystko jest tak doskonałe, sprawiając, że to przesłanie jest tak mile widziane jak to, co miałem tutaj w Szwajcarii – w Zurychu i Bazylei – z Younity.

Co za niesamowita organizacja, co za wspaniały zespół. Wspaniały zespół, który jest doskonały we wszystkim. Jestem bardzo wdzięczny za to, że miałem okazję przyjechać tutaj i pracować z tą wspaniałą grupą ludzi. To było wydarzenie całego życia. Nie ma nic więcej do powiedzenia, poza tym, że nie ma nic lepszego.