Czy jesteś zainteresowany wniesieniem do tego świata więcej oświecenia i mądrości?

W takim razie pomóż nam dzielić się tą tajną wiedzą, zostając naszym partnerem stowarzyszonym i zarabiaj do 30% prowizji za każdy sprzedany produkt!

Przedstawiamy jak to działa

Zarejestruj się na platformie Elopage jeśli nie posiadasz jeszcze konta elopage.com

Utwórz swój unikalny link promocyjny, zastępując „ELOPAGEID” swoim osobistym identyfikatorem pod następującym linkiem: elopage.com

Daj nam znać o swoim zgłoszeniu do programu partnerskiego na adres poland@younity.one abyśmy mogli potwierdzić Twoją prośbę i przesłać Ci szczegóły. Jak tylko otrzymasz potwierdzenie, możesz zacząć reklamować się i otrzymać prowizję

Opcja 1: Masz już konto na Elopage.com

1. Jeśli masz już konto na Elopage, możesz po prostu użyć swojego identyfikatora Elopage ID w następującym linku: https://elopage.com/s/younity-poland/aktywuj-potencjal-swoich-komorek-bruce-lipton-poland/payment?pid=ELOPAGEID&prid=4141

2. Zastąp tekst „ELOPAGEID” własnym identyfikatorem partnera Elopage.Zanim zaczniesz promować, musisz najpierw zgłosić się jako partner: ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ JAKO PARTNER

3. Poinformuj nas teraz krótko o swoim zgłoszeniu na adres poland@younity.one, abyśmy mogli potwierdzić Twoją prośbę i przesłać wszystkie niezbędne materiały.

4. Po zatwierdzeniu prośby można przystąpić do promowania tych warsztatów online, które rozpoczną się 14.09.2020 r.

 

Opcja 2: Jeśli nie masz jeszcze konta na Elopage.com
 1. Utwórz DARMOWE konto Elopage. Aby utworzyć konto Elopage, po prostu kliknij formularz logowania Elopage.
 2. Kliknij żółty przycisk „Sign up as a publisher”.
 3. Wypełnij w całości formularz zgłoszeniowy Elopage, po czym otrzymasz swój identyfikator Elopage ID, którego będziesz mógł używać w dalszej pracy. Swój identyfikator znajdziesz w lewym menu pod przyciskiem „Overview”.
 4. Możesz też samodzielnie utworzyć link, klikając opcję „Links & More” w menu.
 5. Wybierz program „Program partnerski – Aktywuj potencjał swoich komórek“. Wybierz „Product link”.
 6. Upewnij się, że obraz jest zaznaczony (kliknij go, jeśli to konieczne)
 7. YTwój unikalny link (link promocyjny) jest teraz dostępny do kopiowania.

 

 

 

 

 

 

 

Zanim zaczniesz się reklamować, musisz zarejestrować się jako partner programu: ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ JAKO PARTNER

Po zalogowaniu się na swoje konto Elopage (https://elopage.com/publish) możesz znaleźć swój identyfikator w sekcji „Your Publisher ID”. Poinformuj nas krótko o swoim zgłoszeniu pod adresem poland@younity.one, abyśmy mogli potwierdzić Twoją prośbę. Po potwierdzeniu możesz rozpocząć reklamowanie. Warsztaty online rozpoczynają się 20.05.2020 r. i trwają 5 dni.

Ważna uwaga!

 • Link promocyjny, który tworzysz na Elopage, musi być dodawany do KAŻDEGO materiału reklamowego (szablony wiadomości e-mail, posty na Facebooku i Instagram).
 • Twój link jest śledzony przez plik cookie przez 60 dni.
 • Jak otrzymać prowizję: Prowizja jest automatycznie naliczana na Twoje konto Elopage w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz śledzić sprzedaż co minutę! Uwaga: płatność zależy od terminu, ponieważ klienci mają prawo do zwrotu pieniędzy.
 • Informacje o prowizji pojawią się na Twoim koncie Elopage ID po dokonaniu pierwszej sprzedaży za pośrednictwem linku promocyjnego. Dopóki Twój identyfikator Elopage jest ważny i jesteś zalogowany za pośrednictwem tej witryny, zostałeś pomyślnie zarejestrowany jako partner stowarzyszony. Dlatego jest zupełnie normalne, że przez kilka następnych dni nie znajdziesz żadnych informacji w Elopage.
 • Sprzedaż rusza 08.09.2020 r. Do tego czasu upewnij się, że Twój link promocyjny jest aktywny i że stworzysz jak najwięcej ogłoszeń. Każde zgłoszenie za pośrednictwem Twojego linku jest potencjalnym klientem.

Pobierz projekt graficzny

Po potwierdzeniu otrzymasz link do pobrania.

Pobierz wzory wiadomości e-mail

Po potwierdzeniu otrzymasz link do pobrania.

Skorzystaj z możliwości 30% prowizji za pośrednictwem naszego pakietu partnerskiego!

Kim jest Younity Poland

Sprawdź nasze portfolio poznaj nas i do czego dążymy!

Gdzie mogę znaleźć mój identyfikator Elopage ID?

Po zalogowaniu się na swoje konto Elopage, kliknij „Overview” (https://elopage.com/publish), a znajdziesz tam swój identyfikator ID.

Co mam zrobić po aktywacji mojego linku promocyjnego?

Pobierz szablony tekstowe (szablony wiadomości e-mail, posty na Facebooku i Instagramie) i zamień link www.bruceliptonpoland.com na swój osobisty promolink. Przykład:

zamień www.bruceliptonpoland.com na https://elopage.com/s/younity-poland/aktywuj-potencjal-swoich-komorek-bruce-lipton-poland?payment?pid=ELOPAGEID&prid=4141

Jak uzyskać prowizję?

Prowizje są automatycznie wyświetlane na Twoim koncie Elopage w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz śledzić sprzedaż co minutę!

Ile wynosi moja prowizja?

Nasza prowizja  wynosi 30% za pakiet o wartości dla przykładu 79 euro, po odliczeniu podatku (różni się w zależności od klienta) i po prowizji do Elopage (5%). Na przykład dla klienta w Polsce to jest 22,12 €

Prowizja nie jest mi pokazana. Czemu?

Zarejestrowałeś się jako partner, o ile Twój identyfikator Elopage ID jest ważny i jesteś zalogowany za pośrednictwem tej witryny. Informacje o prowizji pojawią się na Twoim koncie Elopage po dokonaniu pierwszej sprzedaży za pośrednictwem Twojego linku promocyjnego. Dlatego jest zupełnie normalne, że w ciągu najbliższych kilku dni (lub do rozpoczęcia sprzedaży) nie będzie żadnych informacji o Elopage.

Co to są „kliknięcia” i „wyświetlenia” w statystykach?

W statystykach na koncie Elopage możesz śledzić, ile razy kliknięto w Twój link promocyjny. Liczba ta nie jest jednoznaczna z liczbą kandydatów, ale dzięki niej można śledzić, które posty lub kanały promocyjne odniosły największy sukces i wzmacniać tego typu posty. Im wyższa liczba kliknięć, tym większe prawdopodobieństwo zarobku. Powodzenia!

Jak uzyskać prowizję?

Prowizje są automatycznie wyświetlane na Twoim koncie Elopage w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz śledzić sprzedaż co minutę!