Twoja rejestracja została ukończona, ale mamy dla ciebie więcej propozycji!

  • 75% 75%
  • 75% 75%

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Wszystkie informacje o tym kursie będą zamieszczane na naszej grupie na Facebooku. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was dostają maile do swoich folderów ze spamem i dlatego tracą możliwość wzięcia udziału we wszystkich darmowych kursach, którymi się z Wami dzielimy.

 

Kanał Telegram YOUnity Poland:

Nie przegapisz już żadnych informacji, wideo ani wiadomości.

Telegram działa jak Whatsapp lub Facebook Messenger tylko szybciej, bardziej stabilnie i bezpieczniej. Jest to bezpłatna aplikacja 📲 na smartfon lub 🖥 komputer / przeglądarkę internetową.

Używamy tego kanału do szybkiej i bezpośredniej informacji dla społeczności.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do naszego kanału na Telegramie.

zapraszamy 💝

Zoom app firefox

Looking for: Zoom app firefox Click here to Download                                                            ...

Find zoom app. Installing Zoom (Android)

Looking for: Installing Zoom (Android) | University Information Services | Georgetown University Click here to Download                                          ...

One moment, please

Looking for: Adobe CS Master Collection · GitHub Click here to Download                                                        ...

Ważne informacje!

Filmy szkoleniowe są dostępne z napisami w języku polskim lub z polskim lektorem. Będziemy na bieżąco informować Cię e-mailem o najnowszych wiadomościach.

Przeczytaj wiadomość e-mail

 W krótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i dalszymi informacjami o procesie. Przeczytaj go, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wszystko będzie działać!

Otwórz link

Kiedy zbliża się Twój termin, po prostu kliknij link w otrzymanej wiadomości e-mail. Jeśli łącze nie pojawia się jako podkreślone hiperłącze w Twojej wiadomości e-mail, możesz go skopiować i wkleić do przeglądarki internetowej!

Ciesz się tym materiałem

Teraz możesz cieszyć się tym kursem online! Polecamy Ci zarezerwować około 30 minut czasu dziennie. W ten sposób możesz naprawdę skupić się na treści i skorzystać ze wszystkiego.

 

Czy minęły 2 godziny, a nadal nie otrzymałeś e-maila?

Sprawdź folder ze spamem. Jeśli korzystasz z Gmaila, powinieneś również sprawdzić folder „Oferty” lub „Wszystkie e-maile”. Aby uzyskać najlepsze osiągnięcia, zapisz nasz adres e-mail (poland@younity.one) w kontaktach, aby mieć pewność, że będziesz widzieć nasze wiadomości.

FAQs

 

1. Co obejmuje program?

Ten program rozpoczyna się 7.9.2020. W tym programie Bruce Lipton poprowadzi Ciebie krok po kroku przez proces przeprogramowywania Twojego umysłu i podświadomości, aby stać się twórcą swojej biologii. 

2. W jakim języku jest materiał?

Wszystkie filmy są w języku angielskim z polskimi napisami oraz z polskim lektorem. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do całej mądrości, nie martwiąc się o barierę językową.

3. Jak wyglądają ramy czasowe?

7.9.2020 zaczniemy od pierwszego rozdziału. Od tego dnia, przez 4 dni publikowany jest jeden rozdział.

4. Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Lekcje są dostępne przez ograniczony czas.

Szczęście jest jedyną rzeczą, która mnoży się, gdy się nią dzielisz.

Whatsapp
Telegram